Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sygnatura+avatar] KlauS :#


KlauS.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1321130875-U250803.png

Tematyka: Anime
Wysokosc: Forum
Szerokosc: Forum
Napis/y:
Kolorystyka: Według uznania
Dodatkowe informacje od zlecajacego: Dowolne anime ;)

 

 

 

 

1321130846-U250803.png

Tematyka: Anime
Wysokosc: Forum
Szerokosc: Forum
Napis/y: KlauS (nie musi być "S" na końcu duże, jeżeli to niszczy efekt) lub bez.
Kolorystyka: Według uznania
Dodatkowe informacje od zlecajacego: Najlepiej wycięty z sygnatury ;)

QtiV6xY.gif

Opublikowano

No trochę przegiąłem xD, dziś już nie, prędzej nową sygne zrobię :D jak chcesz

 

Ps: i tak jest dużo wolnego miejsca jakbym go nie rozszerzył ciut to trochę by to małe było :P

 

edit: na szybkości:

 

v1

2syg.png

v2

1syg.png

v3

2syg.png

NJxbd4x.png

Opublikowano

Witam :D

 

!"Jestem Początkujący"! Ale warto coś zrobić , wiadomo żeby iść dalej trzeba robić :D

 

Moja praca.

 

klaussyg.png

 

// Nie wiem dlaczego ale jakieś paski takie białe są , jak Ci się spodoba ( W co wątpię ) to poprawie .

KANAŁ YOUTUBE KLIK W OBRAZEK

Opublikowano

Czcionka mi się nie podoba, więc podwójny napis odpada. Podobają mi się prace z niewidocznym napisem(wtopionym w tło). Te paski takie trochę dziwne, chociaż pasują do tej chmurki. Mimo wszystko wolałbym bez.

 

Niestety nie jest dalej to, co chciałbym mieć w podpisie.

QtiV6xY.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...